08.12.2023 Sarıgul Otomotive  Hoşgeldiniz
   
 

Sarıgül Otomotiv - İstanbul  / Aracınız Güvenli Ellerde

Sarıgül Otomotiv
İnş. Turizm Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.
Servis ve Yedek Parça

7x24 Acil Yol Yardım Oto Kurtarma Kasko Anlaşmalı Çekici

 
 
  ■
Kampanya ve Duyurular
Döviz Bilgisi
  Alış Satış
$
     
€
 
İller Arası Mesafe
 
Hava Durumu
İSTANBUL ANKARA İZMİR ORDU
İstanbul Ankara İzmir Ordu
Ziyaretçi Sayısı
▪ Aktif Ziyaretçi 2
▪ Bugün Tekil 67
Ayrıntı
 

» HAKKIMIZDA

  Sarıgül ailesinin bireyleri olan, Aydın, Muammer, Tuncay, Ali ve Yılmaz kardeşler, 2000 yılında Sarıgül otomotivi kurmuşlardır. Kuruluş hikayemiz 1980 yıllarına dayamaktadır. O yıllarda Renault Mais Kadıköy şubesi, Levent Şubesi, Genel müdürlüğü, vb. görevlerde 92 yıllarına kadar hizmet eden Sarıgül ailesi mensupları, 2000 yılında bir araya gelerek kendi firmalarını kurmaya karar vermişlerdir. Bu karar neticesinde Kadosan Oto sanayin sitesinde bulunan 650 m² kapalı, 1200 m²'lik toplam, alanda kendi mülkiyetlerinde olan ve hala aynı yerde hizmetlerini sürdürdükleri Sarıgül otomotiv a.ş yi kurmuşlardır. Firmamız bu gün itibari ile 27 personel ile; oto mekanik, oto elektrik, oto kaporta, oto boya, oto yedek parça, oto aksesuar, oto kurtarma, 2. el oto alım satım ve oto sigorta hizmeti vermektedir.

   Firmamızda otomotiv sektöründe dilediğiniz her konuda sınırsız hizmet alma imkanınız vardır. Bu hizmetleri sağlarken, güven kelimesi ile firmamızın adını bütünleştirmeyi hedefledik ve geldiğimiz noktada, memnun müşteri portföyümüz ile yaptığımız işin ilk günkü heyecanını yüreklerimizde hissettik. Siz değerli müşterilerimize şimdi de çağın gereği olan internet sitemiz ile de daha yakından hizmet vermeye kararlıyız. Oto alım satım, tamir, bakım, çekici ihtiyaçlarınızda, yedek parça ve aksesuar ile otomobil sigorta acenteliği konularında istek, dilek, öneri ve şikayetlerinizi bize yazmanızı bekliyoruz. Sorunlarınıza daha hızlı cevap vererek, insanın en değerli olan varlığı yani zamanınızı boşa harcamamanızı umut ederek bu web sayfasında size bir çok imkan sunuyoruz.

   Bu vesile ile bizi ziyaret eden tüm müşteri ve dostlarımıza teşekkürü bir borç bilir, çalışmalarımızda ve hizmetlerimizde her geçen gün daha mükemmele ulaşmanın sözünü vererek, bu yazıyı şu sözlerle sona erdirmek isteriz; "Güvenilir Hizmetin Adresi, Sarıgül Otomotiv'dir"

    Lütfen şikayetinizi bizlerle, memnuniyetinizi dostlarınızla paylaşınız.